Haber

Fatih Terim’den dikkat çeken paylaşım! Futbola olan hasretini gösterdi

Galatasaray’ın yaşayan efsanesi Fatih Terim, Katar’da futbolu özleyecekti. Dünya Kupası için ailesiyle Katar’a giden Terim, eski dostlarıyla görüştü.

KATAR’A ÖVGÜ

Terim, Dünya Kupası’na ev sahipliği yapan Katar’ın beklentilerin üzerinde performans gösterdiğine değindi. Bu gönderiye eski arkadaşlarıyla fotoğraflarını ekledi.

“Maceram 86 YILINDA MEKSİKA’DA BAŞLADI”

Fatih Terim, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Benim Dünya Kupası maceram 86 yılında Meksika’da başladı. O zamandan beri katıldığım her turnuvada sadece futbolu değil, insanları, ülkeleri, kültürleri ve organizasyonları da izledim. mükemmele yakın bir organizasyon oldu.ağır ligler ve kupa finallerinden sonra 40 derecelik sıcaklıklar yerine kasım-aralık aylarında dünya kupası olacaktı.sanılanın aksine,katar beklentilerin üzerinde bir çalışma ve disiplinli bir organizasyona imza atabilirdi.futbol Sadece belli ülke ve coğrafyaların değil, dünyanın da sporu.” Favori takımlar değil, sürpriz ülkeler de buradayız mesajını verebilirdi. En önemlisi de bir Dünya Kupasını daha geride bırakırken, en keyifli anların hepsinde oynanacak, yönetilecek, izlenecek ve şahit olunacak futbol vardı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu